Konta osobiste zestawienie grudzień 2023 - Informacja Kredytowa

Poszukujesz najlepszego konta osobistego bez opłat w promocji przez internet? Sprawdź poniższe zestawienie kont osobistych, w którym znajdziesz: najtańsze konta, konta darmowe, konta z premią i przekonaj się sam w jakim banku najlepiej założyć konto osobiste.

Konta osobiste zestawienie grudzień 2023:

BankOfertaOcenaKontakt
Konto osobiste Direct

Konto osobiste Direct

9
SPRAWDŹ
Konto osobiste eKonto

Konto osobiste eKonto

9
SPRAWDŹ
Nest Konto

Nest Konto

9
SPRAWDŹ
VeloKonto

VeloKonto

9
SPRAWDŹ
Konto za Zero

Konto za Zero

9
SPRAWDŹ
Konto Otwarte na Ciebie

Konto Otwarte na Ciebie

9
SPRAWDŹ
Konto internetowe

Konto internetowe

9
SPRAWDŹ
Konto Przekorzystne

Konto Przekorzystne

9
SPRAWDŹ

O co najczęściej pytają klienci poszukujący kont osobistych?

najlepsze konto osobiste w Polsce (najlepszym kontem osobistym można uznać konto osobiste Banku Millennium – laureata konkursu Złoty Bankier 2018 i 2017; najwięcej kont osobistych w Polsce prowadzi PKO Bank Polski, a najwięcej nowych klientów w ciągu ostatniego roku zdobył ING Bank Śląski)
konto osobiste z profilem zaufanym (profil zaufany można założyć posiadając konto osobiste i logując się do bankowości internetowej PKO BP, ING Banku Śląskiego, Banku Millennium, Inteligo, Banku Pekao SA, mBanku oraz Santander Bank Polska)
promocje kont osobistych (do sprawdzenia aktualnych promocji kont osobistych wykorzystać można zestawienie na niniejszej stronie)
konta osobiste z oprocentowaniem (konta osobiste nie są oprocentowanie, natomiast do każdego konta można otworzyć bezpłatne konto oszczędnościowe, które jest oprocentowane.)

Konta osobiste to najpopularniejsze produkty bankowe ze względu na fakt, że we współczesnym świecie trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez konta. Konto bankowe to produkt, którego założenie trwa kilkanaście minut, jeśli zdecydujemy się je otworzyć w oddziale banku. Inną możliwością jest założenie konta osobistego przez Internet, jednak wtedy trzeba poczekać, aż kurier doniesie niezbędne dokumenty. Konta umożliwiają dokonywanie wypłat z bankomatów (bezpłatne lub z przewidzianą opłatą).

Przedstawione w zestawieniu kont osobistych kwoty i wartości mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty portalu informacjakredytowa.com. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby dane były prawdziwe i aktualne, jeżeli jednak znalazłeś błąd, powiadom nas o tym na biuro@informacjakredytowa.com. Dziękujemy za wsparcie.