Kredyty refinansowe to produkty, które umożliwiają przeniesienie kredytu hipotecznego do innego banku na lepszych warunkach. Refinansowanie jest bardzo popularną formą zmniejszenia rat i ma sens w przypadku, gdy zaciągaliśmy kredyt w okresie kryzysu gospodarczego, kiedy warunki kredytowania nieruchomości nie były najlepsze. Sprawdź aktualne oferty kredytów hipotecznych-refinansowych i spłacaj mieszkanie lub dom na korzystniejszych warunkach.

Kredyty refinansowe zestawienie styczeń 2024:

O co najczęściej pytają klienci poszukujący kredytów refinansowych?

co to jest kredyt refinansowy? (kredyt refinansowy to kredyt hipoteczny na lepszych warunkach od dotychczasowego).
oprocentowanie kredytów refinansowych (jest ono takie samo jak kredytu hipotecznego. W ofercie kredytu refinansowego zamykasz stary kredyt hipoteczny i spłacasz nowy na lepszych warunkach).
najlepszy kredyt refinansowy (to taki kredyt, którego warunki będą najlepsze spośród wszystkich kredytów hipotecznych).
na co zwrócić uwagę przy kredycie refinansowym? (należy zwrócić uwagę na prowizję banku, który udziela kredytu hipotecznego, opłatę za wcześniejszą spłatę przenoszonego kredytu, wymagane opłaty sądowe związane ze zmianą wpisów w księdze wieczystej, opłaty związane z zabezpieczeniem nowego kredytu, koszty dodatkowych produktów, jakie nowy bank zaproponuje w celu obniżenia marży).

Najlepsze oferty kredytów refinansowych styczeń 2024

Przedstawione w zestawieniu kredytów refinansowych kwoty i wartości mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty portalu informacjakredytowa.com. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby dane były prawdziwe i aktualne, jeżeli jednak znalazłeś błąd, powiadom nas o tym na biuro@informacjakredytowa.com. Dziękujemy za wsparcie.