Poszukujesz najlepszego konta osobistego! Ta strona Ci w tym pomoże. Sprawdź aktualny ranking kont osobistych na maj 2024 na podstawie ilości wysłanych wniosków przez użytkowników. Dlaczego taki ranking jest wiarygodny? Internauci się nie mylą; przed podjęciem decyzji dokładnie sprawdzają zestawienie kont osobistych, dokonują obliczeń w kalkulatorze kont osobistych, a następnie porównań kosztów użytkowania, oprocentowania, debetu na koncie, opłaty za prowadzenie, opłaty za użytkowanie karty, czy też możliwości bezpłatnych wypłat z bankomatów.

Ranking kont osobistych maj 2024

1. ING Bank ŚląskiKonto Direct z Moim ING – *21 wniosków – sprawdź w zestawieniu
2. mBankeKonto w promocji – *12 wnioski – sprawdź w zestawieniu
3. BNP ParibasKonto Otwarte na Ciebie – *7 wniosków – sprawdź w zestawieniu

*ilość wniosków wysłanych od 01.01.2021 do 01.04.2022 r.

Te narzędzia pomocą Ci w podjęciu decyzji:
kalkulator kont osobistych – sprawdź wszystkie koszty i usługi dodatkowe
porównanie kont osobistych – wnioski bezpośrednie o otwarcie konta

Co warto wiedzieć o koncie osobistym?

1. Jeżeli większość operacji wykonujesz przez internet i korzystasz z bankomatów/wpłatomatów – wybierz konto internetowe z darmowymi bankomatami.
2. Jeśli często wpłacasz i wypłacasz pieniądze w oddziale – sprawdź płatne konta premium (unikniesz prowizji od każdej wypłaty)
3. Jeżeli zamierzasz złożyć wniosek o kredyt hipoteczny, najszybszą decyzję dostaniesz w banku w którym masz konto osobiste zasilane stałym wynagrodzeniem.
4. Jeżeli nie dokonujesz wielu transakcji bezgotówkowych kartą do konta, sprawdź wymaganą ilość transakcji lub wymagane saldo, aby uniknąć miesięcznych opłat.
5. Sprawdź usługi dodatkowe i funkcje Twojego konta, a także rabaty i okazje, aby dzięki nim zaoszczędzić (np. Moje rabaty w aplikacji Moje ING, rabaty w mBanku za płatność kartą, Nest Bank Visa oferty).
6. Zawsze czytaj tabelę opłat i prowizji oraz regulaminy otrzymane od banków.
7. Debet na koncie spłacaj na czas i w całości!