Poszukujesz najlepszego darmowego konta oszczędnościowego? Sprawdź poniższe zestawienie, w którym znajdziesz oprocentowanie kont oszczędnościowych, porównasz warunki i założysz konto oszczędnościowe bez konieczności posiadania konta osobistego. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mógł nie tylko skutecznie oszczędzać, ale osiągnąć zamierzony cel w postaci środków, do których masz dostęp w każdej chwili.

Konta oszczędnościowe zestawienie maj 2024:

BankOfertaOcenaKontakt
eKonto oszczędnościowe w mBanku

eKonto oszczędnościowe w mBanku

9
SPRAWDŹ
Elastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBanku

Elastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBanku

9
SPRAWDŹ
Otwarte Konto oszczędnościowe w ING Banku Śląskim

Otwarte Konto oszczędnościowe w ING Banku Śląskim

9
SPRAWDŹ
Konto oszczędnościowe Profit w Banku Millennium

Konto oszczędnościowe Profit w Banku Millennium

9
SPRAWDŹ

O co najczęściej pytają klienci poszukujący kont oszczędnościowych?

– konta oszczędnościowe dla dzieci,
– lokata czy konto oszczędnościowe,
– najwyżej oprocentowane konta oszczędnościowe.

Konta oszczędnościowe to rachunki przeznaczone dla osób, które zgromadziły lub zamierzają gromadzić środki finansowe, jednocześnie mając nad nimi całkowitą kontrolę. Pieniądze na rachunku oszczędnościowym są oprocentowane i mogą być wypłacane w dowolnej kwocie i w dowolnym momencie bez utraty odsetek. Zaletą konta oszczędnościowego jest więc to, że pieniądze na nim pracują cały czas, a dostęp jest swobodny i możliwy zarówno online, jak i w oddziale. Konta oszczędnościowe są bezpłatne i różnie oprocentowane. W zależności od średniego salda i deklaracji można uzyskać oprocentowanie nawet 4% w skali roku (oferty dla VIP i PRO).

Przedstawione w zestawieniu kont oszczędnościowych kwoty i wartości mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty portalu informacjakredytowa.com. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby dane były prawdziwe i aktualne, jeżeli jednak znalazłeś błąd, powiadom nas o tym na biuro@informacjakredytowa.com. Dziękujemy za wsparcie.