Kredyty dla firm zestawienie maj 2024 - Informacja Kredytowa

Kredyty dla firm są produktami bankowymi przeznaczonymi dla przedsiębiorców, średnich i dużych firm posiadających różną formę prawną i rozliczających się zarówno na zasadach uproszczonych jak i prowadzących pełną księgowość. Firmy mogą zaciągać kredyty, jeśli wykażą się odpowiednim dochodem, funkcjonują już od jakiegoś czasu oraz nie mają zaległości w odprowadzaniu składek do ZUS i US. Można wyróżnić następujące rodzaje kredytów dla firm: kredyt inwestycyjny, kredyt obrotowy, kredyt w rachunku bieżącym, kredyt hipoteczny. Firmy mogą się ubiegać o kredyty w przypadku, gdy potrzebują dodatkowych środków na różnego rodzaju cele (inwestycje, zakup elementów parku maszynowego, bieżąca działalność). Przedstawiamy te kredyty i pożyczki dla firm, które wyróżniają się na rynku produktów bankowych.

Kredyty dla firm zestawienie maj 2024:

BankOfertaOcenaKontakt
Kredyt firmowy na selfie w Alior Banku

Kredyt firmowy na selfie w Alior Banku

9
SPRAWDŹ
Kredyt firmowy bez prowizji przygotowawczej w Alior Banku

Kredyt firmowy bez prowizji przygotowawczej w Alior Banku

9
SPRAWDŹ
Kredyt refinansowy dla firm  w Alior Banku

Kredyt refinansowy dla firm w Alior Banku

9
SPRAWDŹ
BIZnest Kredyt dla firm w Nest Banku

BIZnest Kredyt dla firm w Nest Banku

9
SPRAWDŹ

O co najczęściej pytają klienci poszukujący kredytów dla firm?

kredyty dla firm na start (to szybkie pożyczki dla profesjonalistów z minimum formalności na dowolny cel dostępne w serwisie transakcyjnym; można nimi finansować inwestycje lub potrzeby wynikające z bieżącej działalności);

kredyty dla firm przez internet (to szybki kredyt dla firm bez formalności – bez zaświadczeń z ZUS i Urzędu Skarbowego, procedura odbywa się online)

kredyty dla firm z dofinansowaniem unijnym (skierowane są do tych klientów, którzy chcą zrealizować swój projekt biznesowy przy wsparciu środków z funduszy pomocowych i którzy spełniają kryteria podmiotowe określone w poszczególnych programach operacyjnych)

kredyty dla firm jednoosobowych (to kredyty dla klientów posiadających zdolność kredytową, bez zaległości wobec ZUS i US, którzy pracują jako freelancerzy, wykonują wolny zawód, zawód zaufania publicznego lub są specjalistami, których wiedza, umiejętności, doświadczenie są gwarantem zatrudnienia i zleceń.)

Przedstawione w zestawieniu kredytów dla firm kwoty i wartości mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty portalu informacjakredytowa.com. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby dane były prawdziwe i aktualne, jeżeli jednak znalazłeś błąd, powiadom nas o tym na biuro@informacjakredytowa.com. Dziękujemy za wsparcie.