Pożyczka Superszybka w ING Banku Śląskim – naprawdę szybko!

Uwaga! Klienci pragnący skorzystać z oferty ING Banku Śląskiego dotyczącej Pożyczki Superszybkiej powinni się pośpieszyć. Do końca maja 2013 do uzyskania pożyczki wystarczy Pit 11 lub Pit 40 za 2012 rok. Pożyczka Superszybka to oferta ciesząca się dużym powodzeniem wśród klientów, którzy nie chcą marnować czasu na żmudne załatwianie formalności. Środki możliwe są do uzyskania przez klienta podczas jednej wizyty w banku. Poniżej przedstawiamy podstawowej parametry oferty ING:

– prowizja 0 zł;
– od 5000 do 15000 PLN;
– okres kredytowania do 84 miesięcy;
– wybór dnia spłaty kredytu;
– ubezpieczenie spłaty pożyczki np. na wypadek utraty pracy lub choroby.

Wymagane dokumenty

– dowód osobisty
– dokument potwierdzający dochody: zaświadczenie o dochodach, wyciąg z konta w innym banku.

Pożyczkę Superszybką jeszcze łatwiej wziąć będąc klientem ING Banku Śląskiego. Po zalogowaniu do panelu wystarczy skorzystać z poniższej procedury:
Po zalogowaniu wejdź do sekcji „Kredyty” i kliknij „Nowy wniosek”. Podaj dane niezbędne do oceny i analizy wniosku. Jeśli zawarcie umowy będzie możliwe elektronicznie, kwota kredytu przelana zostanie na konto osobiste w kilka minut po akceptacji umowy (nie później niż w ciągu jednego dnia roboczego). Jeżeli na podstawie historii rachunku ocena zdolności nie będzie możliwa, przedstawiciel poprosi o wizytę w oddziale z wymaganymi dokumentami w celu finalizacji procesu udzielania pożyczki.

KALKULATOR KREDYTOWY GOTÓWKOWY

Sprawdź także aktualne promocje: